Brak flash'a

Kilka słów o Lubiślandii

Serwis lubislandia.lubisie.pl został przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-4 lata). Zawiera starannie opracowany zestaw gier i zabaw, które dostarczając dziecku rozrywki, jednocześnie wspomagają jego rozwój.

Serwis utrzymany w konwencji baśniowej krainy Lubiślandii zaprasza dziecko do fascynującego świata, w którym główny bohater - wesoły Miś Lubiś - codziennie przeżywa nową przygodę, dzięki czemu zabawa nigdy się nie nudzi. Maluch spędza czas w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, które dynamicznie dostosowuje się do jego potrzeb i postępów.

Serwis lubislandia.lubisie.pl jest odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy szukają dla swoich pociech wartościowej rozrywki, a także chcą świadomie i aktywnie wspierać rozwój ich umiejętności. Zabawa w Lubiślandii bezpiecznie wprowadza dziecko w świat komputerów, dostarczając mu bodźców i wrażeń dostosowanych do jego poziomu i chroni przed dostępem do niepożądanych treści, dzięki czemu rodzic może spokojnie pozostawić malucha przed monitorem.

Lubiślandia powstała w ścisłej współpracy z ekspertami, aby jak najlepiej odpowiadać potrzebom dzieci, jednak to rodzic ustala indywidualne preferencje funkcjonowania serwisu. Rodzic ma wpływ na wszystkie aspekty jego działania: od doboru i regulacji poziomu trudności gier, poprzez ustalenie listy obchodzonych świąt rodzinnych, aż po określenie długości wizyty dziecka na serwisie.

Zobacz dlaczego warto zobaczyć Lubiślandię

Lubiślandia to miejsce, w którym Twoje dziecko za Twoja zgodą i z Twoją pomocą może się bezpiecznie uczyć i bawić.